לנצל את מבצעי תחילת שנה

2016 שנה חדשה וזה הזמן לחפש את המבצעים החמים של יבואניות הרכב.  לא פעם קורה מצב שבחברות הרכב השונות גם היבואניות, וגם חברות הליסינג השונות יש כלי רכב חדשים שטרם הספיקו להימכר, ולפני שהדגמים החדשים יגיעו לארץ הן מקדישות מאמצים רבים כדי למכור את מלאי הרכבים שיושבים ומחכים לבר\ת המזל שירכשו אותם.

למה בר מזל כי עכשיו החיסכון שלכם יכול להיות גבוה מאוד, במסלולים ומבצעים מיוחדים ניתן לחסוך עד כ 15% ממחיר המחירון.
אז איך מוצאים את כל המבצעים האטרקטיביים???
לפיכם מספר טיפים ועצות:

התייעצות

עם חברים ומכרים המבינים ומתעסקים בתחום הרכב, או פניה לגופים העוסקים במימון לרכב אשר לרוב מקושרים ומעודכנים מה קורה אצל היבואנים, וחברות הליסינג השונות. בל נשכח את העובדה שיש ביניהם  שיתופי פעולה, ובמקרים רבים הם יכולים לספק את המימון הנדרש לרכב בתנאים אטרקטיביים ביותר בתנאים שונים.

פרסומות

מעקב אחרי המדיות השונות טלוויזיה ואינטרנט, לקראת סוף השנה יבואניות הרכב הגדולות משקיעות סכומי עתק על פרסומות וקמפיינים שונים בכל ערוץ ומדיה אפשרית.

מועדוני לקוחות

חברות במועדוני לקוחות שונים זה תמיד כדאי, גם להצגות ואטרקציות וגם לקניית רכב, תמיד ניתן למצוא בחוברות פרסום ובאתרים של המועדונים בהם אתם חברים הצעות משתלמות לקראת סוף שנה, כמובן שהמועדונים הגדולים יותר כגון חבר, הסתדרות המורים וכד' מקבלות את ההצעות האטרקטיביות יותר.

ליסינג מימוני

חברות הליסינג השונות אשר רוכשות מהיבואניות במחירים זולים במיוחד, ולקראת סוף שנה יכולות להציע מסלול ליסינג מימוני פרטי במחיר אטרקטיבי, ישנם מספר מסלולים ואפיקים, כדאי לבצע סקר שוק מעמיק בנושא.

עסקת טרייד אין

במסגרת עסקת טרייד אין ייתכן שלקראת סוף שנה תקבלו הצעה טובה ומשתלמת ברכישת רכב חדש, וכך גם חסכתם את הכאב ראש המלווה עם כל תהליך המכירה, וגם אתם לא "תקועים" בלי רכב עד לקבלת הרכב החדש.
כמובן שזה מותנה בשנתון, ובמצבו של הרכב.

רכב יד שנייה

גם תחום הרכבים יד שנייה חי ובועט, למרות שהוא נשלט על ידי חברות הליסינג וההשכרה, עדיין ניתן למצוא רכבים טובים באתרים השונים כגון יד 2, win win, וכד'.

MSL  פתרונות פיננסיים

כל הפתרונות הפיננסיים תחת קורת גג אחת.
שירות אישי ומקצועי וליווי מלא עד לקבלת הרכב המיוחל.
לפרטים מידע נוסף ושאלות צרו קשר

 

...