מימון לרכבי סובארו

subaru_logo

מאיה מימון לרכב מאפשרת לכם לבחור את הסובארו הענקית היפנית אותה אתם מעוניינים לקנות דרך מגוון תוכניות שונות של מימון לרכב. בואו היום לקבל הצעה משתלמת לקניית רכב סובארו חדש.הנכם מוזמנים לקרוא עוד על תוכניות מימון לרכבי סובארו ולהגשים את החלום.


מימון לרכב סובארו B3

מימון לרכב סובארו B3 החדשה המחליפה של האימפרזה, מאפשר לכם לרכוש את הרכב המשפחתי הפופולארי ביותר בישראל בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם. בעזרת  מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את סובארו B3 החדשה, הרכב שבאמת רציתם, אך לא הייתה לכם האפשרות לכך. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומאפשרת לכם לנסוע על סובארו B3 באמצעות מימון לרכב .

מימון לרכב סובארו B4

מימון לרכב סובארו B4 החדשה מאפשר לכם לרכוש את רכב המנהלים המשלב 4*4 הפופולארית ביותר בישראל בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם. בעזרת  מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את סובארו B4 החדשה, הרכב שבאמת רציתם, אך לא הייתה לכם האפשרות לכך. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומאפשרת לכם לנסוע על סובארו B4 באמצעות מימון לרכב .

מימון לרכב סובארו פורסטר FORESTER

מימון לרכב סובארו פורסטר החדשה מאפשר לכם לרכוש את רכב הפנאי שטח הפופולארי ליהנות מכל העולמות של כביש ושטח, בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם. בעזרת  מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את סובארו פורסטר החדשה, הרכב שבאמת חשקתם בו, אך לא הייתה לכם האפשרות לכך. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומאפשרת לכם לנסוע על סובארו פורסטר חדשה באמצעות מימון לרכב .