מימון לרכבי סיטרואן

logo_citroen

מאיה מימון לרכב מאפשרת לכם לבחור את הסיטרואן אותה אתם מעוניינים לקנות משפחתית או מסחרית, דרך מגוון תוכניות שונות של מימון לרכב. בואו היום לקבל הצעה משתלמת לקניית רכב סיטרואן חדש.הנכם מוזמנים לקרוא עוד על תוכניות מימון לרכבי סיטרואן.


מימון לרכב סיטרואן C3

מימון לרכב סיטרואן C3 החדשה מאפשר לכם לרכוש את רכב הסופר מיני המבוקשת ביותר, בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם. בעזרת  מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את סיטרואן C3 החדשה, הרכב שבאמת רציתם, אך לא הייתה לכם האפשרות לכך. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח, ותפעול ומאפשרת לכם לנסוע על סיטרואן C3 החדשה באמצעות מימון לרכב 

מימון לרכב סיטרואן C4

מימון לרכב סיטרואן C4 החדשה מאפשר לכם לרכוש את המשפחתית המבוקשת ביותר, בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם. בעזרת  מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את סיטרואן C4 החדשה, הרכב שבאמת חשקתם בו, אך לא הייתה לכם האפשרות לכך. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח, ותפעול ומאפשרת לכם לנסוע על סיטרואן C4 החדשה באמצעות מימון לרכב 

מימון לרכב סיטרואן ברלינגו

מימון לרכב סיטרואן ברלינגו מאפשר לכם לרכוש את המסחרית שפרצה את הגובלות המרווחת בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם. באמצעות מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את סיטרואן ברלינגו, הרכב שבאמת רציתם, אך לא הייתה לכם האפשרות לכך. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומאפשרת לכם לנסוע כל יום בעבודה על סיטרואן ברלינגו חדשה באמצעות מימון לרכב.

מימון לרכב סיטרואן ג'אמפי

מימון לרכב סיטרואן ג'אמפי מאפשר לכם לרכוש את המסחרית אשר זכתה התואר הנכסף של מסחרית השנה באירופה בשנת 2008, בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם. באמצעות מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את סיטרואן ג'אמפי, הרכב המסחרי הנכסף, אך לא הייתה לכם האפשרות הפיננסית לכך. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומאפשרת לכם לנסוע כל יום בעבודה על סיטרואן ג'אמפי חדשה באמצעות מימון לרכב מסחרי.