מידע כללי

הלוואה לקניית רכב

חולמים על רכב חדש? זה לא בשמיים. עם מאיה מימון לרכב אין צורך להמתין עד קבלת תשלומי הפנסיה, או להסתפק ברכב יד שניה. צרו קשר עם מאיה מימון לרכב, קבלו הלוואה לקניית רכב, ותוכלו לנהוג על רכב חדש כבר בעתיד הקרוב. עשו צעד להגשמת החלום, בעזרת מאיה מימון לרכב. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון הלוואות לקניית רכב,  פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומשאירה אתכם עם "ראש שקט" ועם רכב חדש.

הלוואה על חשבון קרן השתלמות או קופת גמל

קונים רכב חדש משדגים רכב ישן ???
יש צורך בכסף נזיל ????

אל תמהרו לרוץ לבנק, יש פתרון טוב יותר.

הלוואת בלון

רוצים לקנות רכב חדש או לשדרג את הישן אך עדיין אין לכם את מלוא הסכום המבוקש, אך יש לכם סכום כסף אשר אמור להגיע אליכם בקרוב, זו לא בעיה בשביל זה יש הלוואת בלון.

המדריך למכירת רכב יד שנייה

היום יותר מתמיד קשה למכור רכב יד שנייה במיוחד כאשר מדובר באדם פרטי.
עם כל ההצפה של השוק על ידי רכבי הליסינג וההשכרה, אשר לרוב מגיעים  עם שנת אחריות ומחיר אטרקטיבי.

המדריך לרכישת רכב יד שנייה


היום יותר ויותר ניתן למצוא רכבים למכירה יד שנייה המוצעים על ידי חברות להשכרת רכב, ליסינג, מגרשי רכב וטרייד אין. המונח רכב יד ראשונה מרופא כבר לא עובד כמעט, רכבי ההשכרה והליסינג הציפו את השוק, ורבים מעדיפים ללכת לרכוש רכב חדש יחסית במחיר טוב אשר מגיע לרוב עם אחריות לשנה.

טפסים ומידע להורדה

.לפניכם רשימת טפסים אשר יעזרו לכם ויקלו עליכם את התהליך קבלת מימון לרכב

לנצל את מבצעי תחילת שנה

2016 שנה חדשה וזה הזמן לחפש את המבצעים החמים של יבואניות הרכב.  לא פעם קורה מצב שבחברות הרכב השונות גם היבואניות, וגם חברות הליסינג השונות יש כלי רכב חדשים שטרם הספיקו להימכר, ולפני שהדגמים החדשים יגיעו לארץ הן מקדישות מאמצים רבים כדי למכור את מלאי הרכבים שיושבים ומחכים לבר\ת המזל שירכשו אותם.

מימון לרכב - יתרונות

מימון לרכב תפס תאוצה לאחרונה וזאת משום שרפורמת המיסוי בליסינג שהחלה בשנת 2010 וצברה תאוצה, ובינואר 2011 הגיע  אל הישורת האחרונה שלה. אם בשנת 2010 נכנסו לרפורמה סעיפי המיסוי הירוק (מכוניות ברמת זיהום גבוהה עולות יותר) והחישוב הליניארי, הרי שמינואר 2011 נדרשו  אלו המחזיקים ברכבי במסלול ליסינג לשלם 2.5% יותר על הרכב הצמוד שלהם, עליה של כמעט 0.5% בהשוואה למה ששילמו עד כה. במילים אחרות – אם במהלך 2010 - 2011 נטשו רבים את רכבי הליסינג, מתוך חישוב כי הוא אינו כדאי כלכלית, ועברו לאפיקי רכישה חדשים כגון מימון לרכב.

מימון לרכב חשוב לדעת

לאחר מחשבות רבות הגעתם למסקנה שהגיע העת להתחדש ברכב חדש. הרכב הישן כבר עשה את שלו, עלות התחזוקה שלו גבוהה בטיפולים שוטפים וכמובן בלאי טבעי של הרכב אשר גם מוסיף לעלות התחזוקה השנתית,