מימון רכבים פרטיים

מימון לרכב פרטי מאפשר לך לרכוש רכב חדש בהתאם ליכולות הכלכליות שלך. לעתים קרובות נוצר האילוץ לרכוש רכב זול ומיושן, בגלל מעצורים כספיים. באמצעות מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את הרכב המתאים לכם, את הרכב שבאמת רציתם, אך לא הייתה לכם האפשרות. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומשאירה אתכם עם "ראש שקט" ורכב חדש.

רכב פרטי הוא כמו זוג הרגליים שלנו. אנחנו נעשים מודעים לזה כאשר הוא נכנס למוסך, ואנחנו מרגישים מושבתים למשך היום (במקרה הטוב). לכן, כאשר עומדים לקנות רכב, עדיף לקנות רכב טוב, בטיחותי ונוח, ולא רכב שיגרור אותנו למוסכים לעתים תכופות. עדיף לקנות רכב אמין ובטוח, ולא רכב זול וישן, שעלול לעלות ביוקר לטווח הארוך, הן בגלל ביקורים תכופים במוסכים והן בגלל צריכת דלק מוגברת.
עם זאת, רכב טוב, אמין ונוח עולה כסף, ולא תמיד עומד לרשותנו הסכום המלא. אנחנו זקוקים להלוואה, ואולי אפילו צריכים מימון לרכב פרטי. יש מספר סוגים של מימון לרכב פרטי:

  • -  הלוואה בנקאית – הלוואה נושאת ריבית, לתקופה של 3-5 שנים

 - הלוואה מיבואן הרכב – בדרך כלל ההלוואות האלה הן נמוכות

 - מימון לרכב פרטי, חלקי – אם ברשותך חלק מהסכום הכולל

- מימון לרכב פרטי, 100%  אם אין ברשותך גם חלק מהסכום, וברצונך להשאיר את קווי האשראי שלך פתוחים

מאיה מימון לרכב מאפשרת לך לקבל מימון לרכב פרטי, באופן חלקי או 100 אחוז. מימון חלקי לרכב ניתן אם ברשותך חלק מהסכום הכולל, או אם ברצונך למכור את הרכב הקודם, וחסר לך ההפרש.  מימון 100 אחוז מאפשר לך לרכוש רכב, גם אם אין לך את רוב הסכום. כך תוכל להמשיך ליהנות
מקווי אשראי פתוחים, ולשמור על איכות חייך.

מימון לרכב פרטי הולך ונהיה מקובל יותר ויותר עם הזמן, והוא נותן לכם את האפשרות לרכוש רכב חדש, או רכב מדגם נחשק. התקשרו למאיה מימון לרכב, ותוכלו לקבל מימון לרכב פרטי, שמותאם ליכולות הכספיות שלכם.