שרותי החברה

No file selected.

מימון לרכבים מסחריים

אתה רוצה לפתוח עסק, וצריך רכב מסחרי שישרת אותך, אבל אין לך את הכסף להשקיע ברכישה. בעזרת מאיה מימון לרכב תוכל לקבל מימון לרכב מסחרי, ולפתוח את העסק שחלמת עליו. אנו מומחים בליווי כל סוגי העסקים והחברות ברכישת מימון לרכב מסחרי – משלב בחירת הרכב, דרך גיוס החומר החיתומי של החברה וכלה בייצוגם בוועדות אשראי. אל תיתן לעובדה שאין לך את כל הסכום כרגע להפריע לך ברכישת רכב מסחרי. קבל מימון לרכב מסחרי, ותוכל להתחיל לעבוד!.

מימון רכב 100 אחוז

צריך להחליף את הרכב? רוצה לרכוש רכב חדש? אין לך את הכסף?... מימון רכב 100 אחוז יאפשר לך לקנות את הרכב שרצית, ללא תשלום מקדמה ובחלוקת תשלומים נוחה. כך תוכל לנהוג ברכב אמין ונוח, ואולי אפילו חדש, כפי שתמיד חלמת. קח מימון רכב 100 אחוז ותתחיל ליהנות מהנהיגה..

מימון רכב יד ראשונה

לעתים קרובות קיים האילוץ לרכוש רכב זול ומיושן, בגלל שיקולים כלכליים. מימון לרכב פרטי מאפשר לך לרכוש רכב חדש בהתאם ליכולות הכלכליות שלך. באמצעות מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את הרכב המתאים לכם, את הרכב שכל כך רציתם, אך לא הייתה לכם האפשרות. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומשאירה אתכם עם "ראש שקט" ורכב יד ראשונה.

מימון רכבים פרטיים

מימון לרכב פרטי מאפשר לך לרכוש רכב חדש בהתאם ליכולות הכלכליות שלך. לעתים קרובות נוצר האילוץ לרכוש רכב זול ומיושן, בגלל מעצורים כספיים. באמצעות מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את הרכב המתאים לכם, את הרכב שבאמת רציתם, אך לא הייתה לכם האפשרות. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומשאירה אתכם עם "ראש שקט" ורכב חדש.

מימון לרכב יד שנייה

מימון רכב יד שנייה יאפשר לכם לרכוש רכב יד שנייה איכותי ובטוח עבור משפחתכם. אין צורך להתפשר על טיב ועל בטיחות, רק כי כרגע אין ברשותכם הסכום כולו. מאיה מימון לרכב תספק את פתרונות האשראי, ותסייע לכם על ידי הענקת מימון רכב יד שנייה..

מימון לרכבי יוקרה

מימון לרכב יוקרה מאפשר לך לרכוש רכב יוקרתי חדש בהתאם ליכולות הכלכליות שלך. ללכת על רכב החלומות ולרכוש רכב יוקרתי. באמצעות מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את הרכב היוקרתי שתמיד חלמתם עליו, את הרכב שבאמת רציתם, אך לא הייתה לכם האפשרות. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומשאירה אתכם עם "ראש שקט" ורכב יוקרתי חדש..

מימון משאיות

אתה רוצה לפתוח עסק, וצריך משאית אשר תשרת אותך, אבל אין לך את הכסף להשקיע ברכישה. בעזרת מאיה מימון לרכב תוכל לקבל מימון למשאית, ולפתוח את העסק שחלמת עליו. אנו מומחים בליווי כל סוגי העסקים והחברות ברכישת מימון למשאית או מימון לרכב מסחרי אחר – משלב בחירת המשאית, דרך גיוס החומר החיתומי של החברה וכלה בייצוגם בוועדות אשראי. אל תיתן לעובדה שאין לך את כל הסכום כרגע להפריע לך ברכישת משאית. קבל מימון למשאית או מימון לרכב מסחרי, ותוכל להתחיל לעבוד!