מימון לרכבים מסחריים

uc_berlingoאתה רוצה לפתוח עסק, וצריך רכב מסחרי שישרת אותך, אבל אין לך את הכסף להשקיע ברכישה. בעזרת מאיה מימון לרכב תוכל לקבל מימון לרכב מסחרי, ולפתוח את העסק שחלמת עליו. אנו מומחים בליווי כל סוגי העסקים והחברות ברכישת מימון לרכב מסחרי – משלב בחירת הרכב, דרך גיוס החומר החיתומי של החברה וכלה בייצוגם בוועדות אשראי. אל תיתן לעובדה שאין לך את כל הסכום כרגע להפריע לך ברכישת רכב מסחרי. קבל מימון לרכב מסחרי, ותוכל להתחיל לעבוד!.

קרא עוד על מימון לרכבים מסחריים

לעתים העסק מתרחב (תודה לאל), ובעל העסק מבין שהוא צריך לרכוש רכב מסחרי, או לרכוש רכב מסחרי נוסף. אבל, לצערנו, לא תמיד הרחבת העסק שווה להגדלת הכנסות, וצריך הלוואה כדי לרכוש רכב מסחרי. אז מה? לא להרחיב את העסק, כי אין את הסכום לתשלום? ממש לא! מאיה מימון לרכב מספקת פתרונות אשראי מגוונים, שמתאימים לתזרים הכספים שברשותך, ליווי בגיוס אשראי מסחרי עסקי, ומספקת לך מימון לרכב מסחרי, על מנת שתוכל לרכוש אותו.

רכב מסחרי הוא כמו עובד נוסף בחברה. לכן, כדאי לקנות רכב מסחרי טוב ואמין, ולא רכב מסחרי ישן וזול. כי אם הרב המסחרי שלך נעשה "חולה" לעתים קרובות, אז הנזק שנגרם לך הוא כפול: גם תצטרך להוציא כסף על טיפולים לרכב, וגם תפסיד את הכסף שיכולת להרוויח אתו ביום עבודה. לכן, כאשר קונים רכב מסחרי, צריך לבדוק אותו היטב, ולא להתפשר על איכות בגלל מחיר.

במאיה מימון לרכב תוכל לקבל ייעוץ לגבי סוג הרכב המסחרי המומלץ לעסק שלך:

1. התאמת הרכב לצרכים בפועל – התאמת נפחים, משקלים ותפעול נוח יום יומי.

2. גיוס אשראי חדש לרכישת הרכב מחוץ לאובליגו הקיים של החברה, מה שמאפשר לחברה להמשיך לתפעל את עסקיה הקיימים.

במאיה מימון לרכב תוכל לקבל מימון 100 אחוז או מימון חלקי, בהתאם ליכולות ולצרכים שלך. אם יש ברשותך חלק מהסכום לתשלום, ואתה צריך להשלים אותו – תוכל לקבל מימון לרכב מסחרי רק על החלק שחסר לך. אם אין ברשותך את הסכום הזה כלל, או אם אתה רוצה להשקיע אותו במשהו אחר, תוכל לקבל מימון 100 אחוז, ולרכוש את הרכב. במאיה מימון לרכב ייבחנו היכולות הכספיות שלך, וההחזר החודשי יותאם ליכולות שלך. כך תוכל לתפור את העסקה לפי המידות שלך, ולא לפי מחירון ולוח זמנים, שנקבעו על ידי החברה המממנת.

מימון לרכב מסחרי הופך מקובל בשנים האחרונות, והוא נותן לכם את האפשרות לרכוש רכב מסחרי חדש לעסק. התקשרו למאיה מימון לרכב, ותוכלו לקבל מימון לרכב מסחרי, שמותאם לתקציב העסקי שלכם

 

מימון לרכב פיג'ו בוקסר

מימון לרכב פיג'ו בוקסר המסחרית אשר שינתה את חוקי המשחק. בעזרת מאיה מימון לרכב תוכלו לשדרג את רכב העבודה שלכם, ואין זה סוד רכב מסחרי טוב חדש ואמין הוא רווח כספי עצום. בנוסף על כך תוכלו ליהנות או לספק לנהג שלכם חווית נסיעה על רכב מסחרי חדיש, בטיחותי, ונוח.

מימון לרכב מיצובישי האנטר

מימון לרכב שטח מיצובישי האנטר החדשה מאפשר לכם לרכוש את רכב עבודה שטח אשר חצה מדבריות וכבש את העולם, של ענקית הרכב היפנית מיצובישי, בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם. בעזרת מימון לרכב של MSL, תוכלו לרכוש את מיצובישי האנטר החדשה, הרכב שישרת אתכם נאמנה גם בעבודה וגם בשטח. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומאפשרת לכם לנסוע על מיצובישי האנטר החדשה בעזרת מגוון מסלולי מימון לרכב המתאימים לך.

מימון לרכב סיטרואן ברלינגו

מימון לרכב סיטרואן ברלינגו מאפשר לכם לרכוש את המסחרית שפרצה את הגובלות המרווחת בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם. באמצעות מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את סיטרואן ברלינגו, הרכב שבאמת רציתם, אך לא הייתה לכם האפשרות לכך. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומאפשרת לכם לנסוע כל יום בעבודה על סיטרואן ברלינגו חדשה באמצעות מימון לרכב.

מימון לרכב סיטרואן ג'אמפי

מימון לרכב סיטרואן ג'אמפי מאפשר לכם לרכוש את המסחרית אשר זכתה התואר הנכסף של מסחרית השנה באירופה בשנת 2008, בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם. באמצעות מאיה מימון לרכב, תוכלו לרכוש את סיטרואן ג'אמפי, הרכב המסחרי הנכסף, אך לא הייתה לכם האפשרות הפיננסית לכך. מאיה מימון לרכב מציעה מגוון פתרונות אשראי, ביטוח ותפעול, ומאפשרת לכם לנסוע כל יום בעבודה על סיטרואן ג'אמפי חדשה באמצעות מימון לרכב מסחרי.

מימון לרכב פיג'ו Partner

מימון לרכב פיג'ו פרטנר, המשפחתית המסחרית, אשר שינתה את חוקי המשחק ומספקת חווית נסיעה מושלמת גם לעבודה וגם למשפחה. בעזרת מאיה מימון לרכב תוכלו לשדרג את הרכב אשר משרת אתכם לצרכי העבודה וכמובן למשפחה, ואין זה סוד רכב מסחרי טוב חדש ואמין הוא רווח כספי עצום. בנוסף על כך תוכלו ליהנות או לספק למשפחה שלכם חווית נסיעה על רכב מסחרי משפחתי חדיש, בטיחותי, ונוח.

מימון לרכב רנו קנגו

רנו קנגו החדשה משופרת ויעילה יותר מתמיד, רכב מסחרי משפחתי, מרווח, חסכוני, ועכשיו גם בנזין אוטמטית.